XIX Міжнародна програма наукового стажування!
Хочеш стати відомим вченим – навчайся у Найкращих!
Міжнародне наукове стажування з Нобелівськими Лауреатами - це розуміння життєвого шляху, таємниць, секретів та здобутків Найкращих учених у Світі!
Стань одним із них! Будь Найкращим!
Дана Міжнародна Програма з успіхом триває в понад 40 країнах Світу!
На виконання плану реформ в освіті МОН України - 2024 в напрямку євроінтеграції, глобалізації, цифровізації, дерадянізації, модернізації освітнього простору та оновлення змісту освіти!
Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка має реальні 180 годин справжнього змістового наповнення необхідним і цікавим лекційним матеріалом, відповідно до вимог МОН України!
Єдина в Україні Міжнародна Програма, Сертифікат якої враховується при акредитації та атестації!
Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка враховується в Міжнародних освітніх і наукових рейтингах!
МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ МОН УКРАЇНИ НА ЗДОБУТТЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ ДОЦЕНТА ТА ПРОФЕСОРА!
“ Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ У ДУБАЇ, ОСЛО, СТОКГОЛЬМІ, РИМІ, БУРГАСІ, НЬЮ-ЙОРКУ, ЄРУСАЛИМІ, ПЕКІНІ.
Понад 100 Видатних Лідерів Сучасності та Нобелівських Лауреатів разом з Вами протягом 1,5 місяця.
(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань)
Для фізиків, математиків, спортсменів, мистецтвознавців, артистів, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук.
Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів та увійти до європейського освітнього простору!
Підсумкова Атестація по завершенню Програми у формі есе, Програма не передбачає виконання тестів та контрольних робіт.
The International Historical Biographical Institute (Dubai - New York – Rome – Burgas - Jerusalem - Beijing), відповідно до двосторонніх домовленостей про інвестиції, інновації та науково-технічну співпрацю між ОАЕ та Україною, досягнутих в ході Офіційного візиту Президента України Зеленського В.О. до ОАЕ 14-15 лютого 2021 року та наданих міжурядових гарантій, а також відповідно до Меморандуму між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень Об'єднаних Арабських Еміратів про співробітництво в галузі вищої освіти і наукових досліджень від 26.11.2012 р., запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у XIX Міжнародній програмі наукового стажування “ Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні. Вона фінансується за рахунок міжнародного гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.
Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти. Перед Вами виступлять понад 100 Нобелівських Лауреатів, зокрема, Анні Ерно, Сванте Паабо, Бен Бернанке, Філіп Дибвіг, Дуглас Даймонд, Алан Аспе, Антон Цайлінгер, Джон Клаузер, Каролін Бертоцці, Мортен Мендалл, Баррі Шарплесс та багато інших.
Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.
Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).
Реєстрація на Програму на постійній основі до 5 січня 2024 року.
Тривалість Програми: до 17 лютого 2024 року.
Вручення Міжнародних Сертифікатів: 15-17 лютого 2024 року.
В програмі беруть участь понад 100 Нобелівських Лауреатів.
Що дає Вам участь в цій програмі?
- Нові знання, ідеї, передовий міжнародний науковий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України для отримання вчених звань старшого дослідника, доцента та професора.
- Міжнародний Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів, в якому зазначено отримання Вами Міжнародного наукового гранту №IEG/U/23 -24/08/12, а також
- Присвоєння кваліфікації Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти і науки та визнається в країнах Близького Сходу, Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, США, Канаді, країнах ЄС, СНД та Латинської Америки тощо.
- Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, студентами і власними дітьми тим, що проходили Міжнародне наукове стажування, де ключовими спікерами були Мухаммад Юнус, Роберт Енгль, Малала Юзефзай, Джозеф Стігліц, Пол Кругман тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для будь-якого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх. Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.
Витрати науково - педагогічних працівників для участі в програмі складають 2500 гривень реєстраційного внеску . Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України. Міжнародним науковим грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3000 EUR.
Реєстрація: Ви можете приєднатися до Програми на постійній основі через офіційну електронну пошту Інституту: internship@whfpdubai .com
Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:
1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: internship@whfpdubai .com
Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та англійською, як в закордонному паспорті для Міжнародного Сертифікату
Дату Вашого народження
Своє місто і область
Місце роботи і Посаду
Свій e-mail і Cвій мобільний телефон
2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на Міжнародну програму наукового стажування!
Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович
IV щорічний студентський мотиваційний екологічний форум відбудеться 19 грудня
|
|
|
|
|
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ
В рамках реалізації проекту ГЕФ-ЮНЕП «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіття у Чорнобильській зоні відчуження» Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник у партнерстві з Громадською організацією «Екологічний простір – 2020» планує проведення семінару «Оцінка шкоди довкіллю. Післявоєнне відновлення».
Захід розрахований на фахівців та експертів в галузі охорони довкілля, представників ЦОВВ та органів місцевого самоврядування, представників наукової спільноти, національних та міжнародних наукових та природоохоронних установ, екологічної громадськості.
Дата проведення: 27 вересня з 11.00 до 15.00 години за адресою: м. Київ, вул. Золотоворітська, 6-В конференц-зал Українського гідрометеорологічного центру.
Робочі мови семінару: українська та англійська. Участь у заході можлива як очно, так і через програму «Zoom» за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/82739329106 .
Відкрито реєстрацію на 16й ЕСТ "Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність"
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету у співпраці із Фондом Конрада Аденауера в Україні та Німецькою лютеранською церквою,
запрошують студентів, семінаристів, освітян, представників релігійних організацій, Церков, громадського сектору, журналістів та активних громадян до участі у
міжнародному форумі 16-му Екуменічному соціальному тижні на тему: "Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність",
який відбудеться 4-7 жовтня 2023 року у Львові, у гібридному форматі (онлайн та наживо).
В часі форуму відбудуться круглі столи, міжнародні панельні дискусії, семінари, виставки та майстер-класи поділені за тематичними блоками:
Блок 1. Релігійно-екуменічний та етичний
Блок 2. Історико-політичний
Блок 3. Екологія
Блок 4. Міграція
Блок 5. Культурно-освітній
Блок 6. Інформаційний
До участі у форумі запрошено: д-р Йорген Сков Соренсен, генеральний секретар Конференції Європейських Церков, Мирослав Маринович, віце ректор Українського католицького університету, д-р Жерар Паверс, директор Католицького центру з миробудування, професор Університету Нотр-Дам, Валерій Пекар, викладач Львівської бізнес школи УКУ, президент компанії “Євроіндекс”, д-р Оксана Винницька, почесна консулка Канади в Україні, д-р Олександр Мотиль, професор політології в університеті Ратґерса, д-р Андреас Умланд, Аналітик Стокгольмського центру Східноєвропейських студій, Єпископ Павло Шварц, Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України, с. Гелен Елфорд, OП, професор, президент Папської Академії соціології, проректор та декан соціології в Папському університеті Св. Томи Аквінського в Римі, Італія (2001-2023), Рокко Буттільйоне, професор, MEP 1999-2001, член Італійського Парламенту, міністр культурної спадщини та культурної діяльності, міністр політики Євросоюзу (2001-2006), Джордж Вайгель, професор, Почесний старший науковий співробітник Центру етики та публічної політики, біограф Святого Івана Павла ІІ, автор книг про релігію та культуру та ін.
Щоб взяти участь у форумі, будь ласка зареєструйтесь за лінком: https://cutt.ly/Fwl2Ks9A
Контакти: irakit@ucu.edu.ua, Ірина Кітура, координаторка форуму
Деталі згодом на сайтах: ies.ucu.edu.ua
ОПИТУВАННЯ
Підтримайте, будь-ласка, наукове дослідження! Просимо пройти анонімне опитування https://forms.gle/qMv7cBznieM64r4x6
Це займе 7 хв вашого часу! Заздалегідь щиро вдячні!
Це займе 7 хв вашого часу! Заздалегідь щиро вдячні!
|
|
На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Rick Rasmussen «Building Entrepreneurial Ecosystems» "Будування підприємницьких екосистем". Дата та час: 28 лютого о 17:00.
Чудова нагода для студентів, аспірантів, викладачів прослухати цікаву лекцію.
Гарного дня!
Dina Serebrianska, PhD
Project Coordinator on University Partnerships and Participants
Ukraine Global Faculty
Web: ugf.academy
Room 417, B9 bldg, Unit.City, Kyiv, Ukraine
https://docs.google.com/document/d/1x5RakXiN3LSOoQpc6eU1HRdBI4x0v3Fd/edit?usp=share_link&ouid=109078543046207417339&rtpof=true&sd=true
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями
Запрошення на форум з агроекології
Топ 30 безкоштовних курсів на 2023 рік від Prometheus
|
Чи ви вже оновили лампочки вдома?
|
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ
«Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»
24-25 листопада 2022 р.
|
Шановні професори! Вважаю за честь запросити Вас і Ваших аспірантів та студентів до участі у наших щорічних - вже XVIII Всеукраїнських наукових Таліївських читаннях,. Конференція має реєстрацію в УкрНТІІ, видається збірка статей (розміщується на сайті Каразінського ННІ екології) та всі автори отримують Сертифікати.
Бажаючіх виступити ми чекаємо в онлайні 20 жовтня , а короткі статті збираємо до 15 жовтня. Оскільки це збірка статей, то у матеріалах студентів перший автор - обов'язково керівник.
Буду Вам дуже вдячна за увагу до нашого заходу.
З повагою,
Надія Максименко, д.г.н., проф.
завідувач кафедри екологічного моніторингу і заповідної справи
ННІ екології ХНУ імені В. Н. Каразіна
Nadiya Maksymenko, DrSc, Prof.,
Head of the Department of Environmental Monitoring and Protected Areasб
Karazin Institute of Environmental Sciences
V. N. Karazin Kharkiv National University
Конференція для студентів з науковими керівниками, 12 листопада 2021 року (дистанційно), м. Херсон, Україна
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ? |
① ознайомтесь з вимогами до матеріалів та відповідно до них оформіть свою роботу; ② підрахуйте розмір організаційного внеску та сплатіть його будь-яким зручним способом; ③ заповніть електронну анкету на участь, прикріпивши матеріали та квитанцію про оплату. |
Завантажити інформаційний лист конференції |
Шановні студенти!
Для забезпечення якісного освітнього середовища галузі знань 10 "Природничі науки" спеціальності 101 "Екологія" освітнього ступеня "Магістр" пропонуємо Вам ознайомитись з переліком нових навчальних підручників і посібників, що мають гриф МОНУ
Колектив кафедри екології, природничих та математичних наук
Щиро вітає всіх викладачів, студентів і батьків із Днем знань!
Щиро вітає всіх викладачів, студентів і батьків із Днем знань!
Нехай новий навчальний рік стане новою сходинкою пізнання для кожного, хто переступив поріг нашого навчального закладу, дарує всім високі й світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії, а викладачам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль на освітній та науковій нивах!
Ми упевнені, що лише разом подолаємо труднощі та досягнемо успіху на шляху поступу у сприятливе соціальне, економічне і екологічне майбутнє.
Бажаємо всім щастя і здоров'я, невичерпної енергії та творчих здобутків, любові та оптимізму!
Європейський досвід"
Шановні колеги,
повідомляємо вам, що на наступному тижні, з 19 по 23 жовтня, кафедра екології та екологічної безпеки Вінницького національного технічного університету організовує Міжнародний семінар "ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ІНТЕГРОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД".
На семінар запрошені закордонні вчені та експерти із Австрії, Швейцарії, Канади, Еквадору, Австралії із виступами на різні екологічні теми.
Семінар відбудеться в онлайн форматі в Google Meet.
Учасникам семінару будуть видані міжнародні сертифікати.
Програма семінару додається, є можливість під*єднуватись на будь яку доповідь.
З повагою,
Василь Петрук та колектив кафедри екології та екологічної безпеки ВНТУ
Шановні студенти!
Пропонуємо ознайомитись з архівом номерів журналу "Сучасна освіта" за посиланням
https://s-osvita.com.ua/magazine/arkhiv-nomerov
https://s-osvita.com.ua/
Шановні студенти-магістри!
Шановні студенти, які займаються проблемами збереження і відтворення біотичного і ландшафтного різноманіття!
Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!
У цей святковий день бажаємо творчої наснаги, натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, сприятливої екологічної ситуації в житті, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!
Викладачі кафедри екології, природничих та математичних наук!
Немає коментарів:
Дописати коментар