ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ/ANNOUNCEMENTS FOR STUDENTS



XIX Міжнародна програма наукового стажування!
Хочеш стати відомим вченим – навчайся у Найкращих!
Міжнародне наукове стажування з Нобелівськими Лауреатами - це розуміння життєвого шляху, таємниць, секретів та здобутків Найкращих учених у Світі!
Стань одним із них! Будь Найкращим!
Дана Міжнародна Програма з успіхом триває в понад 40 країнах Світу!
На виконання плану реформ в освіті МОН України  - 2024 в напрямку євроінтеграції, глобалізації, цифровізації, дерадянізації,  модернізації освітнього простору та оновлення змісту освіти!
Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка має реальні 180 годин справжнього змістового наповнення необхідним і цікавим лекційним матеріалом, відповідно до вимог МОН України! 
Єдина в Україні Міжнародна Програма, Сертифікат якої враховується при акредитації та атестації!
Єдина в Україні Міжнародна Програма, яка враховується в Міжнародних освітніх і наукових рейтингах!
МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ МОН УКРАЇНИ НА ЗДОБУТТЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ ДОЦЕНТА ТА ПРОФЕСОРА!
“ Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ У ДУБАЇ, ОСЛО, СТОКГОЛЬМІ, РИМІ, БУРГАСІ, НЬЮ-ЙОРКУ, ЄРУСАЛИМІ, ПЕКІНІ.
Понад 100 Видатних Лідерів Сучасності та Нобелівських Лауреатів разом з Вами протягом 1,5 місяця.
(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань)
Для  фізиків, математиків, спортсменів, мистецтвознавців, артистів, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук.
Програма входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу Вашому навчальному закладу потрапити до міжнародних рейтингів університетів та увійти до європейського освітнього простору!
Підсумкова Атестація по завершенню Програми у формі есе, Програма не передбачає виконання тестів та контрольних робіт.
   The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York – Rome – Burgas - Jerusalem - Beijing), відповідно до двосторонніх домовленостей про інвестиції, інновації та науково-технічну співпрацю між ОАЕ та Україною, досягнутих в ході Офіційного візиту Президента України Зеленського В.О. до ОАЕ 14-15 лютого 2021 року та наданих міжурядових гарантій, а також відповідно до Меморандуму між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень Об'єднаних Арабських Еміратів про співробітництво в галузі вищої освіти і наукових досліджень від 26.11.2012 р.,  запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у XIX Міжнародній програмі наукового стажування “ Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“ у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні.  Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.
Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти.  Перед Вами виступлять понад 100 Нобелівських Лауреатів, зокрема, Анні Ерно, Сванте Паабо,  Бен Бернанке, Філіп Дибвіг,  Дуглас Даймонд, Алан Аспе, Антон Цайлінгер, Джон Клаузер, Каролін Бертоцці, Мортен Мендалл,  Баррі Шарплесс  та багато інших.
Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.
Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).
Реєстрація на Програму на постійній основі до 5 січня 2024 року. 
Тривалість Програми:  до 17 лютого 2024 року. 
Вручення Міжнародних Сертифікатів: 15-17 лютого 2024 року.
В програмі беруть участь понад 100 Нобелівських Лауреатів.
Що дає Вам участь в цій програмі?
  • Нові знання, ідеї, передовий міжнародний науковий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України для отримання вчених звань старшого дослідника, доцента та професора. 
  • Міжнародний Сертифікат, оформлений згідно вимог українського законодавства, про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів, в якому зазначено  отримання Вами Міжнародного наукового гранту IEG/U/23 -24/08/12, а також
  • Присвоєння кваліфікації Міжнародного Викладача & Старшого Дослідника, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які  мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти і науки та визнається в країнах Близького Сходу,  Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, США, Канаді, країнах ЄС, СНД та Латинської Америки тощо.
  • Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, студентами і власними дітьми тим, що проходили Міжнародне наукове стажування, де ключовими спікерами були Мухаммад Юнус,  Роберт Енгль, Малала Юзефзай, Джозеф Стігліц, Пол Кругман тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для будь-якого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися  на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх.  Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.
Витрати науково - педагогічних працівників для участі в програмі складають 2500 гривень реєстраційного внеску. Кошти будуть спрямовані на потреби тимчасово вимушених переселенців з України.  Міжнародним науковим грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3000 EUR.
Реєстрація: Ви можете приєднатися до Програми на постійній основі через  офіційну електронну пошту Інституту: internship@whfpdubai.com
Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:
1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: internship@whfpdubai.com
Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та англійською, як в закордонному паспорті для Міжнародного Сертифікату
Дату Вашого народження
Своє місто і область
Місце роботи і Посаду
Свій  e-mail  і Cвій мобільний телефон
2. В темі Вашого листа обовязково вкажіть – Реєстрація на Міжнародну програму наукового стажування!
Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович   


IV щорічний студентський мотиваційний екологічний форум відбудеться 19 грудня

Запрошуємо на IV щорічний студентський мотиваційний форум-2023 «Фахівці довкілля: зелена відбудова України та міжнародні тренди»

19 грудня, online

student
paew_2

Організатор – Professional Association Of Environmentalists Of The World (PAEW) 

Зрозуміло, що кадрова криза щомісяця глибшає, а воєнна та поствоєнна зелена відбудова, як і екотрансформація всіх сфер та галузей потребує значної кількості підготованих спеціалістів 

  • На що звернути увагу майбутнім фахівцям довкілля (екологам, гідрологам, юристам, проектувальникам, інженерам, географам, геологам і біологам)?
  • Хто потрібен громадам і бізнесу?
  • Які знання потрібно набути додатково ще до отримання диплому?
  • Де пройти практику?

Більше – на форумі 19 грудня! Потрібна

РЕЄСТРАЦІЯ

Модерує мотиваційний форум Людмила ЦИГАНОК, президентка Асоціації PAEW, гендиректорка «Офіс сталих рішень»

Ділитись досвідом будуть:

  • Олег БОНДАРЕНКО, народний депутат, голова комітету екополітики та природокористування ВР
  • Ганна ЗАМАЗЄЄВА, голова Держенергоефективності України
  • Ірина КОЗЛОВА, начальник управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради
  • Ірина БРИЛЬОВА, провідний фахівець з екології «АСТАРТА-Київ»
  • Анжеліка ЛІВІЦЬКА, керівник практики енергетики та природніх ресурсів, а також захисту довкілля та сталого розвитку ARZINGER
  • Ірина СУПРУН, засновниця «Геологічна інвестиційна група», адвокат
  • Анна АМБРОСОВА, промисловий еколог, громадський діяч, експерт коаліції громадських організацій «Досить труїти Кривий Ріг»
  • Олексій ОБРІЗАН, директор департаменту з питань екологічної безпеки АТ «Українська залізниця»
  • Рената ЯРЕСЬКО, начальниця відділу зв’язків з громадськістю дирекції зі стратегічних комунікацій НАЕК «Енергоатом»
  • Олег БОТА, директор компанії «ЦЕНТР Лтд»
  • Іван ПАЛАМАРЧУК, заслужений природоохоронець України
  • Валентин ЩЕРБИНА, віце-президент PAEW з військової екології та відновлення екосистем
  • Владислав АНТИПОВ, генеральний директор ЦЕРН
  • …список спікерів-успішних енвайронменталістів поповнюється
РЕЄСТРАЦІЯ

З питань, що виникають:


ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

В рамках реалізації проекту ГЕФ-ЮНЕП «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіття у Чорнобильській зоні відчуження» Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник у партнерстві з Громадською організацією «Екологічний простір – 2020» планує проведення семінару «Оцінка шкоди довкіллю. Післявоєнне відновлення». 
Захід розрахований на фахівців та експертів в галузі охорони довкілля, представників ЦОВВ та органів місцевого самоврядування, представників наукової спільноти, національних та міжнародних наукових та природоохоронних установ, екологічної громадськості.
 Дата проведення: 27 вересня з 11.00 до 15.00 години за адресою: м. Київ, вул. Золотоворітська, 6-В конференц-зал Українського гідрометеорологічного центру.
Робочі мови семінару: українська та англійська. Участь у заході можлива як очно, так і через програму «Zoom» за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/82739329106.
Відкрито реєстрацію на 16й ЕСТ "Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність"
Інститут екуменічних студій Українського католицького університету у співпраці із Фондом Конрада Аденауера в Україні та Німецькою лютеранською церквою, 
запрошують студентів, семінаристів, освітян, представників релігійних організацій, Церков, громадського сектору,  журналістів та активних громадян до участі у 
міжнародному форумі 16-му Екуменічному соціальному тижні на тему:  "Від війни до сталого миру: через справедливість та солідарність", 
який відбудеться 4-7 жовтня 2023 року у Львові, у гібридному форматі (онлайн та наживо).

В часі форуму відбудуться круглі столи, міжнародні панельні дискусії, семінари, виставки та майстер-класи поділені за тематичними блоками:
Блок 1. Релігійно-екуменічний та етичний
Блок 2. Історико-політичний
Блок 3. Екологія
Блок 4. Міграція
Блок 5. Культурно-освітній
Блок 6. Інформаційний

До участі у форумі запрошено:  д-р Йорген Сков Соренсен, генеральний секретар Конференції Європейських Церков, Мирослав Маринович, віце ректор Українського католицького університету, д-р Жерар Паверс,  директор Католицького центру з миробудування, професор Університету Нотр-Дам, Валерій Пекар, викладач Львівської бізнес школи УКУ, президент компанії “Євроіндекс”, д-р Оксана Винницькапочесна консулка Канади в Україні, д-р Олександр Мотиль, професор політології в університеті Ратґерса, д-р Андреас Умланд, Аналітик Стокгольмського центру Східноєвропейських студій, Єпископ Павло Шварц, Німецька Євангелічно-Лютеранська Церква України, с. Гелен Елфорд, професор, президент Папської Академії соціології, проректор та декан соціології в Папському університеті Св. Томи Аквінського в Римі, Італія (2001-2023), Рокко Буттільйоне, професор, MEP 1999-2001, член Італійського Парламенту, міністр культурної спадщини та культурної діяльності,  міністр політики Євросоюзу (2001-2006), Джордж Вайгель, професор, Почесний старший науковий співробітник Центру етики та публічної політики, біограф Святого Івана Павла ІІ, автор книг про релігію та культуру та ін.

Щоб взяти участь у форумі, будь ласка зареєструйтесь за лінкомhttps://cutt.ly/Fwl2Ks9A
Контакти: irakit@ucu.edu.ua, Ірина Кітура, координаторка форуму
Деталі згодом на сайтах: ies.ucu.edu.ua



ОПИТУВАННЯ
Підтримайте, будь-ласка, наукове дослідження! Просимо пройти анонімне опитування https://forms.gle/qMv7cBznieM64r4x6
Це займе 7 хв вашого часу! Заздалегідь щиро вдячні!



Шановні колеги, дорогі друзі!
Уже другий навчальний рік ми розпочинаємо у складних умовах війни. Та попри всі труднощі колектив видавництва продовжує працювати, розвиватися та будувати плани на майбутнє.

Задля нашої перемоги кожен має бути на своєму місці. Навчатися, навчати, допомагати та підтримувати одне одного. Співпраця та спільні зусилля допоможуть нам зробити значний внесок у розвиток сучасного наукового потенціалу України.

Наша сила – у спільному спротиві: кожна дія на користь освіті послаблює ворога. Ми залишаємося незламними та розпочинаємо новий навчальний рік. Стежте за нами, будьте разом із нами та беріть участь у наших наукових проєктах, а також бережіть себе і своїх близьких!
Контакти:
Видавництво «Молодий вчений»
E-mail: info@molodyivchenyi.ua
Web: www.molodyivchenyi.ua
Vodafone: +38 (095) 778 74 79
Київстар: +38 (067) 695 64 10

          

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ



Науковий журнал
«Молодий вчений»


Приймаємо статті до рецен-зованого видання, метою якого є поширення актуальної наукової думки та щомісячна публікація статей у різних предметних галузях науки.



Науково-практичні
конференції


Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичних конференцій, що проходять дистанційно в різних містах України та охоплюють всі галузі науки. За підсумками кожної конференції кожен учасник отримує збірник та іменний сертифікат.



Публікація у зарубіжних
виданнях


Скористайтеся можливістю опе-ративно опублікувати матеріали в зарубіжних періодичних ви-даннях (одне з яких індексується у наукометричній базі ESCI by Web of Science), наукових конференціях і колективних монографіях від європейського видавництв.






Запрошуємо на безплатний курс «Стала та відновлювальна енергетика. Основи»


☝ Середня швидкість вітру складає 14 миль на годину: цього достатньо для перетворення енергії вітру в електрику. Хочете розбиратися краще у питаннях генерації енергії та дізнатися, як зробити цей процес більш екологічним? 
💡 Prometheus та ГО «Об’єднання молодих науковців Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошують пройти безплатний курс «Стала та відновлювальна енергетика. Основи».
🎓 Курс розроблений у творчій співпраці профільних викладачів НТУ «Харківський політехнічний інститут» та експертів із технічних університетів США.
Він буде корисним:
🔸кожному, хто цікавиться питаннями енергетики і хоче розбиратися в технологічних та інженерних аспектах; 
🔸спеціалістам галузі для підвищення кваліфікації;
🔸 студентам бакалавріату в галузі енергетичної інженерії та машинобудування або дотичних спеціальностей;
🔸охочим вступити до магістратури як профорієнтаційний матеріал;
🔸викладачам ЗВО і закладів професійної-технічної освіти;
🔸школярам старших класів та їхнім батькам при виборі майбутньої професії.
Незважаючи на складну наукову основу питань, матеріал поданий у зрозумілій формі, доступній для кожного. 
✅ Дізнайтеся про актуальний стан енергетики та виклики сучасного світу.
✅ Відкрийте нові напрямки альтернативної генерації та зберігання енергії.
✅ Виберіть найкраще для себе рішення забезпечення енергетичної безпеки — від власної домівки до бізнесу чи господарської будівлі.
Зареєструватися
Курс проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів курсу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Оголошення про відбір експерта/ки з розвитку водопостачання, водовідведення та управління відходами

Проєкт UCORD та Агенція регіонального розвитку Вінницької області оголошують конкурс на відбір регіонального експерта/ки з розвитку водопостачання, водовідведення та управління відходами.

Основні вимоги до кандидатів:

- вища освіта за спеціальностями: Економіка; Менеджмент; Екологія; Будівництво та цивільна інженерія; Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології; Публічне управління та адміністрування; Право;

- досвід роботи у сферах водопостачання, водовідведення та/або управління відходами; 

- здатність стратегічно мислити; 

- вміння систематизувати та структурувати інформацію; 

- досвід підготовки аналітичних матеріалів та звітів; 

- організаторські здібності; 

- готовність виїздів у відрядження по території Вінницької області та поза її межі; 

- володіння програмним продуктом MS Office, Excel, PowerPoint; 

- відмінне знання державної мови; 

- знання англійської мови вітається.  

Деталі тут: https://www.prostir.ua/?jobs=ekspertka-z-rozvytku-vodopostachannya-vodovidvedennya-ta-upravlinnya-vidhodamy-v-vinnytskij-oblasti

Вакансія відкрита до 15 червня 2023 р.






ecoact-medium


Пройдіть опитування та виграйте світшот від Екодії
Усім привіт! На зв’язку комунікаційниця Екодії Ольга. Цього тижня директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі удруге з початку повномасштабного наступу відвідав тимчасово окуповану Запорізьку АЕС. За його словами, ситуація на об’єкті не покращується. Тож цього разу поговоримо про ЗАЕС, ситуацію з атомною енергетикою в Україні та про тенденції атомної галузі у світі. Але спочатку візьміть участь у розіграші одного з трьох світшотів від Екодії, пройшовши наше опитування 👇
Чи траплялося вам обговорювати з близькими тему ядерної енергетики протягом останнього року? 
Так
Ні
Не пам'ятаю
atomna1
Енергодар, де розташована найбільша атомна станція Європи, був одним з перших міст, яке росіяни окупували з початку повномасштабного наступу. Нині окупанти не тільки перетворюють АЕС на військову базу, але тримають у заручниках тисячі працівників станції та примушують їх підписувати контракти з «росатомом». Як колишній очільник ЗАЕС Ігор Мурашов згадує перші дні окупації, чому «росатому» не вдалося замінити працівників станції на своїх, яку військову техніку досі фіксують на території ЗАЕС, читайте у статті «Української правди».
Читати далі
atomna2
Тим часом українська влада не полишає своїх планів щодо побудови нових атомних реакторів. Навпаки, вбачає у них шлях відновлення української енергосистеми. За 5 років планують побудувати аж 20 малих модульних реакторів! Та чому такі плани працюють тільки у теорії, чому Україна запартнерилася з компанією без досвіду зведення реакторів та де взяти гроші на нові блоки, читайте у статті.
Дізнатися більше
atomna3
На малі модульні реактори ставки ставить не тільки Україна, а й країни по всьому світу. От тільки проблема – вони ще не були масово реалізовані на практиці. Та чому це не єдина проблема ММРів, як вони програють у вартості та питаннях безпеки, а також чому вони не врятують нас від блекаутів найближчі років десять, читайте у нас на сайті.
Дізнатися більше
Дякую, що ви з нами!
Трьох учасників опитування, які отримають світшоти, ми визначимо випадковим чином. Результати розіграшу шукайте 10 квітня у сторіз у нашому інстаграмі
Сонячного вам тижня,
комунікаційниця Екодії Оля


На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію експерта Центру підприємництва та технологій Сутарджа Інженерного коледжу Каліфорнійського університету Rick Rasmussen «Building Entrepreneurial Ecosystems» "Будування підприємницьких екосистем".  Дата та час: 28 лютого о 17:00. 

Чудова нагода для студентів, аспірантів, викладачів прослухати цікаву лекцію.

Гарного дня!
Dina Serebrianska, PhD 
Project Coordinator on University Partnerships and Participants
Ukraine Global Faculty
Room 417, B9 bldg, Unit.City, Kyiv, Ukraine

https://docs.google.com/document/d/1x5RakXiN3LSOoQpc6eU1HRdBI4x0v3Fd/edit?usp=share_link&ouid=109078543046207417339&rtpof=true&sd=true 


Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями

Запрошення на форум з агроекології
agro_4222
Шановні колеги!
23 лютого у Києві ми проведемо IIІ щорічний форум «АПК-2023: війна, євроінтеграція, екологічні і кліматичні виклики, якість життя»
РЕЄСТРАЦІЯ
Зважаючи на надзвичайну важливість питань відновлення грунтів, води, біорізноманіття, форум буде проведено у змішаному форматі, щоб дати можливість всім зацікавленим зробити внесок у пошук рішень для посилення екологічної, економічної і продовольчої безпеки та зруйнованого війною довкілля.
У порядку денному:
  • Яка політика ЄС у 2022-23 рр щодо реалізації EU Green Deal, біорізноманіття та розвитку органічного виробництва?
  • Які перспективи вуглецевого землеробства в Європі і де місце України?
  • Які кращі європейські практики відновлення довкілля, збереження води, лісів може запозичити сьогодні Україна?
  • Як вплинула війна на спектр порушень в АПК під призмою виконання екологічного законодавства?
  • Хімічна і біологічна безпека: як Україна рухається до ЄС і що бентежить агровиробників?
  • Як з допомогою національних виробників досягти сталої продовольчої системи? Як вирішити нагальні проблеми рибного господарства?
  • Оздоровлення і відновлення ґрунтів після бойових дій: які можливі рішення? Як зменшити пестицидне навантаження та кількість хімічних добрив?
  • Ефективне регулювання промислового тваринництва. Скорочення викидів метану та початок трансформації харчової системи, необхідної для досягнення глобальних кліматичних цілей.
  • Епоха дешевих добрив закінчилася? Як це вплине на трансформацію сільськогосподарського виробництва?
  • Децентралізована енергетика і енергоефективність: можливості для агробізнесу і довкілля у 2023 році та ін.
logo-al4
Організатори:
Асоціація професіоналів довкілля ПАЕУ та Офіс сталих рішень, спільно з ТПП України. Захід буде проведено за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні
Партнери: Асоціація ОТГ, EBA, UA Bio, провідні НДІ та ЗВО
Ми запрошуємо до участі представників законодавчої і виконавчої влади, провідних національних і міжнародних експертів, фахівців агробізнесу (директорів з агротехнологій, з якості, фахівців зі сталості та комунікацій), аудиторів, екологів, науковців та інноваторів, представників громад та всіх зацікавлених, бо виклики, які стоять перед усіма, можливо подолати лише разом!
Участь безоплатна! Необхідна реєстрація!
Щоб запропонувати рішення і виступити – напишіть liudmyla.paeu@gmail.com
В форматі онлайн передбачено синхронний переклад англійською.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
Більше
З повагою,
Президентка Асоціації ПАЕУ,
Директорка «Офісу сталих рішень»
Людмила ЦИГАНОК

Топ 30 безкоштовних курсів на 2023 рік від Prometheus

Друзі, привіт! У цьому листі ви знайдете добірку безкоштовних та актуальних курсів, з яких можна розпочати 2023 рік.
Але спочатку хочемо написати декілька слів про наш 2022.
Попри війну, окупацію, обстріли та відключення електрики 2022 став роком, коли українці навчалися онлайн найбільше в історії.

1 200 000 реєстрацій на курси Prometheus, 
500 000 нових зареєстрованих слухачів на платформі, рекорд з успішності завершення курсів. Загальна кількість користувачів сягнула 2 300 000.
В аналітиці — слухачі з Маріуполя, Херсона, Донецька, Сімферополя, Харкова, Краматорську. Майже 1000 відвідувачів з Бахмуту. Проглядати статистику без емоцій дуже складно. Сила духу і винахідливість українців, що знаходять можливості навчатися на фронті і під обстрілами в тилу, приголомшує.

Ми дякуємо захисникам та захисницям за цей героїчний рік. Дякуємо слухачам, друзям, партнерам, підписникам, донорам за вашу незламність та силу духу. Бажаємо мирного нового року. І скорішої Перемоги!
💛 Ми зібрали для вас ТОП 30 безкоштовних та найактуальніших курсів на Prometheus, які обов'язково стануть вам у пригоді. IT, психологія, домедична допомога, управління проєктами, англійська та багато інших тем, знання з яких допоможуть досягнути особистих та кар'єрних цілей. 
Переходьте за посиланням, обирайте курс та розпочинайте навчання!
P.S.: також зараз відкрито реєстрацію на платний курс «Фінансове планування життя та інвестиції PRO» та цикл курсів «Фундамент HR». Приєднуйтеся! 

Слава Україні! Слава ЗСУ!
ТОП 30 БЕЗКОШТОВНИХ КУРСІВ

Чи ви вже оновили лампочки вдома?
ecoact-medium


30 млн енергоефективних лампочок та нова вакансія від Екодії
Усім привіт! На зв’язку комунікаційниця Екодії Оля. Як у вас справи, екозбірна? З понеділка в Україні стартувала програма з безкоштовної заміни лампочок на енергозберігаючі LED-лампи. Тож цього разу поговоримо, чим корисна ця програма, чому українці та українки досі регулярно сидять без світла, а також як ми бачимо майбутнє української енергосистеми. Вйо до новин! 
led1
Минулого року Єврокомісія пообіцяла закупити 30 млн LED-лампочок у межах енергетичного відновлення України. За планом Мінекономіки, повнолітні українці та українки зможуть оформити заявку у Дії та безкоштовно отримати 5 цих енергоефективних жарівок в обмін на 5 старих ламп розжарювання. Старт програми переносили декілька разів, та вже цього понеділка почалося бета-тестування. Чому, попри критику у соцмережах, програма з оновлення лампочок — це гарний сигнал від влади та як скористатися цією можливістю, читайте на нашому сайті. 
Читати далі
blackout
Прання за розкладом, душ із ліхтариком, прочісування міста в пошуках закладів з генераторами та хоч якимось інтернетом — така нова реальність українського життя під російськими обстрілами. У таких умовах та за відсутності інформації легко піддатися паніці та стати мішенню російської пропаганди. Аби цього не сталося, читайте відповіді на ваші найпопулярніші енергетичні запитання на нашому сайті. 
Дізнатися більше
vitryaki
Нині ми усі розуміємо, що основою відновленої енергосистеми має стати децентралізована та зелена генерація. Тобто більше сонячних панелей, вітряків та теплових насосів. Процес переходу на відновлювану енергетику складний та тривалий, проте можливий. Які 7 кроків варто здійснити Україні, аби перебудувати свою енергосистему на сталу та стати взірцем для всього світу, читайте на нашому сайті. 
Дізнатися більше
Екодія відкриває нову вакансію! Ми шукаємо фахівця/-чиню у відділ клімату, який/яка буде вести кампанії національного рівня з кліматичної політики для досягнення кліматичної нейтральності України у 2050 році. Надсилайте своє резюме та лист зацікавленості окремим файлом на пошту jobs@ecoact.org.ua до 30 січня включно. 
Світлого вам тижня,
комунікаційниця Екодї Оля 

🌱 Які екозвички ви впровадите у новому році?
ecoact-medium


У новий рік з новими екозвичками!
Привіт! На зв’язку комунікаційниця Екодії Оля. Друзі, вітаю вас зі святами! Насамперед бажаю найбільш омріяного — перемоги. До неї ми маємо готуватися вже зараз. Тож сьогодні поговоримо, як правильно завершити святкування зимових свят, які екозвички мають бути у вашому to-do списку на цей рік, а також як сталі практики можуть допомогти тимчасовим переселенцям. Вйо до новин!
yalynka
На жаль, сезон зимових свят вже добігає кінця. І якщо ви збираєтеся просто викидати свою ялинку чи не встигли прибрати її ще з минулого року, то зробіть це стало. Так у великих містах України вже з’являються пункти збору ялинок. Там українці та українки зможуть здати своє дерево на утилізацію. Що далі роблять з ялинками та куди відносити ялинку у Києві, читайте далі.
Дізнатися більше
spysok
Видається, що багато українців та українок мають традицію писати списки завдань чи планів у новорічну ніч. Живемо у такий час, що взагалі складно щось собі запланувати, проте ми хотіли нагадати, що ніколи не пізно стати більш екосвідомими. Які корисні та прості екозвички ви можете додати до списку своїх планів на 2023 рік, читайте у нас на сайті.
Читати далі
odyag
Свята часто дають привід оновити свій гардероб. Або, як мінімум, його переглянути. Та зазирнувши до своєї шафи, не поспішайте пхати речі у сміттєвий пакет. Краще зробіть добру та корисну справу – передайте речі благодійникам, що опікуються переселенцями. Які речі можна віддати та куди, читайте далі у матеріалі Platforma.
Читати далі
Дякую, що ви продовжуєте бути з Екодією і у цьому новому 2023 році!
Свіжого вам тижня,
комунікаційниця Екодії Оля

ГО «Центр
суспільних
інновацій»

За підтримки
Рада підприємців
при Кабінеті
Міністрів
України
Агенція розвитку
підприємництва
жінок та молоді


ГО «Агенція європейських
інновацій»
Підготовка наукових проєктів до подання на грант. Грантові програми для науковців
Практикоорієнтований тренінг-курс для науковців щодо підготовки проєктів, подання заявок на грантові програми, грантових можливостей для дослідників від європейських, британських та американських фондів та державних установ.

Програма Горизонт Європа 2023-2024: як досягти успіху

23 січня 2023 року Час: ⌚ 16:00 – 19:00 (за київським часом)
24 січня 2023 року Час: ⌚ 16:00 – 19:00 (за київським часом)
25 січня 2023 року Час: ⌚ 16:00 – 19:00 (за київським часом)

З детальною програмою участі можна ознайомитись:
Програма

Для реєстрації на вебінар, заповніть, будь ласка, форму. Вартість участі у курсі 50 $
Форма участі

Більше інформації у Facebook-події

Приєднатись

Facebook-спільнота

Приєднатись

Контактні дані:

+380669975224, Ярослав
granty-nauka@online.ua

Отримайте в подарунок річну передплату на Журнал лідера сталого розвитку
content_4-10
Шановні колеги, представники наукової спільноти!
Від щирого серця та від
імені Professional Association of Environmentalists of Ukraine (Асоціація професіоналів довкілля ПАЕУ) дозвольте висловити Вам повагу та запросити представників ЗВО долучитись до членів організації у 2023 році! 
Щиро вітаю з днем Святого Миколая та зичу перемоги і віри в диво!
1. Радо інформую, що завдяки співпраці з нашими міжнародними партнерами ми готуємо унікальну акцію, де відібрані ЗВО, що готують спеціалістів довкілля, отримають безоплатно річну передплату на журнал з прикладної екології та стійкого розвитку «SUSTAINABILITY LEADER’S GUIDE» (щомісячний, українською мовою, друкований та ел.формат). Це друкований інструмент спілки ПАЕУ.
122
ЩОБ ОТРИМАТИ ПЕРЕДПЛАТУ БЕЗОПЛАТНО,
заповніть форму
Увага! 
Обов’язково вкажіть відповіддю на останнє питання «Звідки дізнались про журнал» - Циганок Л.
2. Запрошую Ваших фахівців, науковців, студентів, як перспективних спеціалістів довкілля надати дані про свою експертизу для включення в Банк менеджерів зеленої економіки
Деталі – у Офіційному листі, що можна завантажити тут >>>
З повагою,
Президентка Асоціації ПАЕУ
Директорка Офісу сталих рішень
Людмила ЦИГАНОК
Третій всеукраїнський конгрес для студентів екологічних спеціальностей, 22 листопада, онлайн
До уваги всіх майбутніх екологів, менеджерів зі стійкості, юристів! 
22 листопада буде проведено третій всеукраїнський онлайн-конгрес для студентів екологічних спеціальностей 
Асоціація ПАЕУ запрошує студентів та їх наукових керівників на третій всеукраїнський онлайн-конгрес для студентів екологічних спеціальностей, що відбудеться 22 листопада 2022 року (11.30 – 14.30) 
Людмила Циганок, директор і засновник Офісу сталих рішень, президентка Асоціації ПАЕУ наголошує: «Ми запросили натненних, успішних, високовмотивованих практиків, лідерів, експертів, щоб:
  • продемонструвати перспективи для професійного розвитку майбутніх спеціалісток і спеціалістів під час війни, їхню роль у повоєнній зеленій відбудові України
  • розкрити багатогранність викликів екологічної сфери в умовах змін клімату, викликаних декарбонізацією та війною в Україні
  • створити платформу для нетворкінгу між фахівцями екологічної сфери, які себе професійно реалізували
  • окреслити основні екологічні виклики, на яких буде зосереджено увагу найближчі 20 років
  • визначити вимоги до підготовки професійних екологів, рівня їхніх знань, вмінь, компетенцій, зокрема професій, пов’язаних із питаннями збереження довкілля
  • популяризувати та залучити до професій, пов’язаних із екоменеджментом, екобезпекою, екоінженерією, технологіями захисту навколишнього середовища
  • залучити молодь до проєктів та програм із екотрансформації країни» 
До когорти стейкхолдерів ініціативи цьогоріч ми запросили:
  • Олену Криворучкіну, народну депутатку, заступницю голови екокомітету ВР України, засновницю Оперативного штабу з фіксації злочинів проти довкілля
  • Вікторію Киреєву, керівницю департаменту запобігання промисловому забрудненню Міндовкілля
  • Максима Железняка, директора департамента Державної екологічної інспекції
  • Людмилу Циганок, директорку і засновницю Офісу сталих рішень, президентку Асоціації ПАЕУ
  • Людмилу Хоміч, юристку, екоаудитора, екологиню нафтогазової компанії, віце-президентку ПАЕУ
  • Максима Сороку, експерта з охорони атм.повітря, науковця, міжнародного партнера Арніка
  • Марію Лопушанську, голову комітету ОВД в ПАЕУ, Еколога року-2022
  • Оксану Чікало, начальницю відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК Укренерго, члена ПАЕУ
  • Ірину Костюк, менеджерку з корпоративних комунікацій компанії Carlsberg Ukraine
  • Олексія Веренікіна, засновника DeLaMark
  • Владислава Антипова, віце-президента ПАЕУ з екотрансформації бізнесу, генерального директора компанії ЦЕРН
  • Кирила Косоурова, голову Асоціації у сфері поводження з небезпечними відходами
  • Олексія Корчміта, виконавчого директора 100 RE Ukraine
  • Представників компаній ДТЕК, агросектору, сфери відходів тощо
Онлайн-конгрес відбудеться 22 листопада 2022 року (11.30 – 14.30)
Всеукраїнський онлайн-конгрес для майбутніх менеджерів зеленої економіки організовано Асоціацією професіоналів довкілля «ПАЕУ» спільно з Офісом сталих рішень за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Для довідки 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.
З питань, що виникають:
Наталія Мороз,
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів:
0 800 330 351
Прес-служба ПАЕУ


НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ
«Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» 
24-25 листопада 2022 р.


З повагою,
Видавнича група "Наукові перспективи"
Електронна пошта: naukovi.perspectuvu@ukr.net

Шановні професори! Вважаю за честь запросити Вас і Ваших аспірантів та студентів до участі у наших щорічних - вже  XVIII Всеукраїнських наукових  Таліївських читаннях,. Конференція має реєстрацію в УкрНТІІ, видається збірка статей (розміщується на сайті Каразінського ННІ екології) та всі автори отримують Сертифікати.
 Бажаючіх виступити ми чекаємо в онлайні 20 жовтня , а короткі статті збираємо до 15 жовтня. Оскільки це збірка статей, то у матеріалах студентів перший автор - обов'язково керівник.
Буду Вам дуже вдячна за увагу до нашого заходу.

З повагою,
Надія Максименко, д.г.н., проф.
завідувач кафедри екологічного моніторингу і заповідної справи
ННІ екології ХНУ імені В. Н. Каразіна
Nadiya Maksymenko, DrSc, Prof.,
Head of the Department of Environmental Monitoring and Protected Areasб
Karazin Institute of Environmental Sciences
V. N. Karazin Kharkiv National University





Конференція для студентів з науковими керівниками, 12 листопада 2021 року (дистанційно), м. Херсон, Україна
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ?
① ознайомтесь з вимогами до матеріалів та відповідно до них оформіть свою роботу;
② підрахуйте розмір організаційного внеску та сплатіть його будь-яким зручним способом;
③ заповніть електронну анкету на участь, прикріпивши матеріали та квитанцію про оплату.
Завантажити інформаційний лист конференції

Шановні студенти!
Для забезпечення якісного освітнього середовища галузі знань 10 "Природничі науки" спеціальності 101 "Екологія" освітнього ступеня "Магістр" пропонуємо Вам ознайомитись з переліком нових навчальних підручників і посібників, що мають гриф МОНУ





Колектив кафедри екології, природничих та математичних наук
Щиро вітає всіх викладачів, студентів і батьків із Днем знань!
Нехай новий навчальний рік стане новою сходинкою пізнання для кожного, хто переступив поріг нашого навчального закладу, дарує всім високі й світлі почуття, відкриває перед молоддю широкі обрії, а викладачам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль на освітній та науковій нивах!
Ми упевнені, що лише разом подолаємо труднощі та досягнемо успіху на шляху поступу у сприятливе соціальне, економічне і екологічне майбутнє.
Бажаємо всім щастя і здоров'я, невичерпної енергії та творчих здобутків, любові та оптимізму!

Міжнародний семінар "Екологічна безпека інтегрованого управління та поводження з відходами. 
Європейський досвід"
Шановні колеги,
повідомляємо вам, що на наступному тижні, з 19 по 23 жовтня, кафедра екології та екологічної безпеки Вінницького національного технічного університету організовує Міжнародний семінар "ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ІНТЕГРОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД".
На семінар запрошені закордонні вчені та експерти із Австрії, Швейцарії, Канади, Еквадору, Австралії із виступами на різні екологічні теми.
Семінар відбудеться в онлайн форматі в Google Meet. 

Учасникам семінару будуть видані міжнародні сертифікати.

Програма семінару додається, є можливість під*єднуватись на будь яку доповідь.

З повагою,
Василь Петрук та колектив кафедри екології та екологічної безпеки ВНТУ



Шановні студенти! 
Пропонуємо ознайомитись з архівом номерів журналу "Сучасна освіта" за посиланням
https://s-osvita.com.ua/magazine/arkhiv-nomerov

Шановні студенти-магістри!

Шановні студенти, які займаються проблемами збереження і відтворення біотичного і ландшафтного різноманіття!
Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи!
У цей святковий день бажаємо творчої наснаги, натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, сприятливої екологічної ситуації в житті, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!
Викладачі кафедри екології, природничих та математичних наук!









Немає коментарів:

Дописати коментар